Niesamowicie trudny wybór magazynowego wózka.
14 lut 2021

Niesamowicie trudny wybór magazynowego wózka.

Post by Redaktor

Na jakie parametry wózków magazynowych musimy zwrócić uwagę?

Na rynku znajdziemy naprawdę wiele wózków magazynowych. Bardzo nas to cieszy, ponieważ mamy z czego wybierać, ale z drugiej strony już kompletnie nie wiemy na co zwrócić uwagę, aby z zakupu swojego wózka być zadowolonym. Każdy z nas ma inne indywidualne zapotrzebowanie. Każdy z nas na nich przewozi coś innego. Zatem wymagania są naprawdę inne. Musimy zatem indywidualnie podchodzić do tego tematu.

Jakie mamy rodzaje magazynowych wózków?

Jeśli już chodzi o wózki magazynowe to mamy ich kilka rodzajów. Na pewno platformowy wózek to pierwszy rodzaj wózka, na który musimy zwrócić uwagę. Tenże wózek ma płaską przestrzeń. Na tej przestrzeni są umieszczone skrzynie, towary, kartony czy też innego rodzaju paczki. Wózek ten ma najczęściej pałąk do pchania z dwóch stron czy też tylko i wyłącznie z jednej strony.

Kolejnym rodzajem wózka jest wózek sklepowy. W zasadzie to tutaj mamy dwa rodzaje wózków. Z jednego korzystają bezpośrednio klienci, a więc jest to standardowy wózek zakupowy, a drugi rodzaj wózków używany jest do transportowania produktów z magazynu na sklep.

Kolejny rodzaj magazynowego wózka to wózek określany jako taczkowo-schodowy. Jest to wózek posiadający dwa koła. Ma także podest ładowczy oraz także rączkę niesamowicie wysoką. Wózek dodatkowo również posiada wysuwaną platformę, która bezpośrednio zwiększa sam obszar podestu jak i także pozwala na przetransportowanie przedmiotów o gabarytach bardzo dużych.

0 Comments

Leave a Comment