Superbohaterowie Witryny Geodezyjnej
29 lip 2022

Superbohaterowie Witryny Geodezyjnej

Post by Serwis S.A.

Reklama: Firmy geodezyjne Bydgoszcz

GeoSquad podkreśla komiksowe przygody czterech studentów-zmieniających się w superbohaterów geodezyjnych. Działający od 2019 roku, jest pomysłem Get Kids into Survey, zespołu stojącego za całą masą fantastycznych zasobów geodezyjnych, które ożywiają świat geodezji dla młodych ludzi. Geodezja może wydawać się bardzo skomplikowaną dziedziną z zewnątrz, ale geniusz GeoSquad polega na możliwości podkreślenia ważnej roli, jaką geodeci odgrywają w naszym świecie – i być może zainspirowania następnego pokolenia profesjonalistów w dziedzinie geodezji!

Seria komiksowa obraca się wokół czterech przyjaciół: Maddison, Kwame, Setsuko i Miles. Polując na ciekawą pracę na lokalnych targach kariery, odkrywają jedno stoisko, które jest obiecujące wśród morza nudnych i beznadziejnych ścieżek kariery – stoisko z czterema zaawansowanymi technologicznie zestawami słuchawkowymi. Zakładając je, grupa otrzymuje przerażające spojrzenie na to, jak będzie wyglądało ich rodzinne miasto 30 lat w przyszłości. Wieżowce walą się w gruzy, popękane drogi wiją się w każdą stronę, a z wraków unosi się dym.

To świat bez geodezji.

To pierwszy krok w przygodzie, w której gang łączy się z Ostatnim Geodetą i zaawansowanym technologicznie programem komputerowym, by stać się GeoSquadem. Ta załoga superbohaterów-robotów ma za zadanie przywrócić przyszłość, wykorzystując zdolności i technologię geodetów.

0 Comments

Leave a Comment